![]() |
|
zaświadczenia elektroniczne, druki wpłat, lista członków |
23 stycznia br. odbyło się tradycyjne, noworoczne spotkanie członków Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Tym razem miało ono miejsce w Kędzierzynie-Koźlu.
Uroczystość zgromadziła wielu gości reprezentujących władze państwowe, regionalne, samorządowe, przedstawicieli nadzoru budowlanego, bratnich stowarzyszeń i organizacji, firm budowlanych.
Zachęcam do zapoznania się z kolejnym wydaniem
Newslettera Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
dr hab. inż. Dariusz Bajno
Przewodniczący Okręgowej Rady OPL OIIB
W dniu 18 grudnia br. odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Okregowej Rady OPL OIIB, na którym podjęto uchwały w sprawie zatwierdzenia uchwał Prezydium Okręgowej Rady OPL OIIB, korekty budżetu OPL OIIB na 2025 rok, harmonogramu przygotowania sprawozdań z działalności organów, komisji i zespołów za 2025 r., zwołania XXV Okręgowego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego OPL OIIB, wykonania i montażu windy, przyjęcia prowizorium budżetowego OPL OIIB na 2026 r., dofinansowania do kosztów organizacji Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów Uczelni Akademickich oraz zorganizowania wyjazdu na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2026 do Poznania.
16 stycznia br. wybrano ostatnich 13 delegatów na zjazdy okręgowe na kadecję w latach 2026-2030 z branży BD, BM, BK, tj. Grzegorz Cebula, Halina Kaniak, Ireneusz Koksa, Marta Kurowska, Krzysztof Mann, Mieczysław Molencki, Zbigniew Pałac, Mariusz Pustelnik, Rafał Pydych, Piotr Rybczyński, Tomasz Skrzypczyk, Paweł Srebrny oraz Janusz Truch.
Serdecznie gratulujemy.
Jak co roku, Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje wyjazd techniczny na zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2026 w dniach 04-05.02.2026 r.
W dniu 18 grudnia br. odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Okregowej Rady OPL OIIB, na którym podjęto uchwały w sprawie zatwierdzenia uchwał Prezydium Okręgowej Rady OPL OIIB, korekty budżetu OPL OIIB na 2025 rok, harmonogramu przygotowania sprawozdań z działalności organów, komisji i zespołów za 2025 r., zwołania XXV Okręgowego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego OPL OIIB, wykonania i montażu windy, przyjęcia prowizorium budżetowego OPL OIIB na 2026 r., dofinansowania do kosztów organizacji Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów Uczelni Akademickich oraz zorganizowania wyjazdu na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2026 do Poznania.
Zapraszamy na DZIEŃ ELEKTRYKI POLSKIEJ ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich podczas 23. TARGÓW ELEKTROTECHNIKA - 29 stycznia 2026 roku, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
Szkolenie: „Elektrotechnika – od teorii do praktyki” poprowadzi: prezes SEP, dr hab. inż. Sławomir Cieślik, profesor Politechniki Bydgoskiej.
Zgodnie z podjętą uchwałą Okręgowej Rady OPL OIIB nr OPL/OR/0032/2025 z dnia 26 września 2025 roku, serdecznie zapraszam członków Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na obwodowe zebranie wyborcze nr 6
Branża BD, BM, BK
12 grudnia br. wybrano kolejnych delegatów na zjazdy okręgowe OPL OIIB, tym razem członkowie izby z branży sanitarnej, wodno-melioracyjnej i hydrotechnicznej
5 grudnia br. wybrano kolejnych delegatów na zjazdy okręgowe OPL OIIB, tym razem członkowie izby z branży elektrycznej i telekomunikacyjnej