Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

Składanie wniosków o nadanie uprawnień budowlanych

Informujemy, że nowe wnioski o nadanie uprawnień budowlanych oraz wnioski o wyznaczenie terminu egzaminu dla osób które zamierzają przystąpić do egzaminu w sesji jesiennej 2024
(dot. osób, które uzyskały wynik negatywny egzaminu oraz osób, które nie zgłosiły się na egzamin w poprzednich sesjach egzaminacyjnych) przyjmowane będą

w dniach od 1 do 31 sierpnia 2024 roku 
po wcześniejszej obowiązkowej rejestracji kandydatów na Portalu PIIB.

ZAREJESTRUJ SIĘ 

Osoby, które dokonały już rejestracji (dotyczy poprzedniej wiosennej 43. sesji egzaminacyjnej) prosimy o logowanie się do Portalu PIIB, a następnie przejście do zakładki “Kwalifikacje na uprawnienia budowlane”

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i członkiem Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, kliknij tutaj, aby się zalogować, a następnie przejdź do zakładki “Kwalifikacje na uprawnienia budowlane” 

Następnie prosimy o  wybranie zakładki Umów spotkanie w OKK (nowe uprawnienia) lub Złóż wniosek o wyznaczenie terminu egzaminu (dla osób zakwalifikowanych - ponowny pisemny/ustny).

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól (również tych nieobowiązkowych), a następnie wybrać dowolny termin w systemie na potrzeby rejestracji w Portalu.

Teczki z kompletem dokumentów należy składać osobiście w umówionych terminie w siedzibie OPL OIIB lub przesłać na adres po wcześniejszej elektronicznej rejestracji:

Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna

ul. Katowicka 50

45-061 Opole

 

Aplikacja Uprawnienia Budowlane PIIB jest dostępna wyłącznie dla kandydatów na uprawnienia budowlane przystępujących do egzaminu pisemnego, którzy zarejestrowali się w systemie rejestracji kandydatów PIIB, złożyli dokumenty w OIIB i uiścili pierwszą ratę opłaty za postępowanie kwalifikacyjne. 

Aby zainstalować aplikację należy: 

- ściągnąć aplikację UB ze sklepu PLAY (pobierz aplikację) lub IOS (pobierz aplikację)

- zainstalować na urządzeniu (smartfon, tablet) i ją otworzyć

- zalogować się do aplikacji korzystając z tych samych danych, na które logujemy się do portalu PIIB (www.portal.piib.org.pl)

Aplikacja może być zainstalowana i używana tylko na jednym urządzeniu. Reinstalacja aplikacji, w związku z posiadaniem cyfrowego zabezpieczenia fingerprintem, wymagać będzie kontaktu z PIIB -  i będzie wykonywana tylko w uzasadnionych przypadkach.


Początek strony