Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

II posiedzenie w V kadencji OPL OIIB szkoleniowo-integracyjne Forum Młodych Inżynierów zorganizowane w dniach 21-22 wrzesień  2018r. w zakmku Bożejów za nami.

Ciekawe prezentacje współorganizatorów ALUPROF i WIENERBERGER oraz autoprezentacja kolegi Łukasza dot. spalarni śmieci w Krakowie o grodzi przeciwpowodziowej w pierwszy dzień przyciągnęły ok. 40 uczestników, a w drugi dzień szklenie z doradcą podatkowym z krajowej Izby Doradców Podatkowych o zasadach prowadzenia działalności gospodarczej w świetle aktualnych uregulowań prawnych ok. 35 uczestników.

Zapraszam w imieniu Zespołu Koordynującego Forum Młodych Inżynierów OPL OIIB
na II Posiedzenie szkoleniowe Forum Młodych Inżynierów w V kadencji Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, 
które odbędzie się w dniach 21-22 września 2018 roku w Zamku Bożejów – zamku wybudowanym w 1801 roku na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.

Szanowne Koleżanki, Koledzy, Członkowie i sympatycy Forum Młodych Inżynierów,

pragnę Was poinformować, że w związku ze zbliżającym się Zjazdem sprawozdawczo-wyborczym naszej Opolskiej Okregowej Izby Inżynierów Budownictwa w Opolu, a tym samym w związku z wyborami nowych władz naszej Izby co jest równoznaczne z wyborem nowego składu Zespołu Koordynacyjnego Forum Młodych Inżynierów posiedzenia szkoleniowo-integracyjne członków FMI będą organizowane dopiero od drugiego kwartału 2018roku.

Koleżanki i Koledzy, członkowie i symatycy Forum Młodych Inżynierów OOIIB

Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje wyjazd techniczny na zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2018, który odbędzie się 31.01.2018 r.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: 

http://www.opl.piib.org.pl/item/969-wyjazd-techniczny-na-miedzynarodowe-targi-poznanskie-budma-2018

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO SKORZYSTANIA Z OFEROWANEJ PRZEZ NASZĄ IZBĘ FORMY SZKOLENIA I INTERGACJI.

 

Pozdrawiam

Robert Respondek

Przewodniczący Forum Młodych Inżynierów OOIIB

--------------------------------------------------------------------

Strona 1 z 8

Początek strony