Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

Szkolenie stacjonarne: Biogazownie jako Odnawialne Źródło Energii (OZE)
Piątek, 8. Marzec 2024, 16:00

Kontakt 77 441 38 98

Prelegent: Dariusz Wereszczyński, Doradca Techniczny, Technolog, Prezes Zarządu firmy Ekoamret Sp. z o.o.

 

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z WIEDZY, KTÓRĄ CHCE PODZIELIĆ SIĘ DOŚWIADCZONY TECHNOLOG BIOGAZOWNI ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM BIOGAZU (BIOGAZU ROLNICZEGO)

 Szkolenie to jest skierowane do każdego uczestnika procesu budowlanego chcącego poszerzyć widzę z zakresu biogazowni.

Uczestnicy szkolenia zapoznają się z aspektami dot. projektowania, realizacji i działania biogazowni w różnych technologiach jako źródła odnawialnej energii na bazie doświadczeń technologa firmy Ekoamret Sp. z o.o. z Opola.

 Inżynierze, jeśli chcesz poruszyć nurtujące Cię zagadnienie dot. biogazowni już teraz możesz przesłać do nas pytanie, które przekażemy prowadzącemu szkolenie.

 "Zakres działalności Spółki określić można jako typowo inżynierski, a głównym obszarem działalności jest tworzenie analiz, dokumentacji i projektów dotyczących odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem biogazu (biogazu rolniczego). Tworzymy zespół specjalistów, legitymujących się zarówno kompetencjami jak i dużym doświadczeniem zawodowym. To właśnie posiadana wiedza oraz zdobyte doświadczenie, wynikające z wieloletniej praktyki gwarantują profesjonalne wykonanie zadań. Stosujemy nabytą wiedzę, wykorzystujemy wyobraźnię, oceniamy rzeczywistość. Tworzymy rozwiązania niezbędne do prawidłowego projektowania, konstruowania i eksploatacji maszyn, instalacji i procesów." Cytat: https://ekoamret.pl/

Program szkolenia:

  1. Biogazownie jako Odnawialne Źródło Energii (OZE) (mikrobiologiczny proces fermentacji metanowej substancje biodegradowalne, wykorzystanie biogazu).
  1. Elementy biogazowni (budynki i budowle, instalacje, zagospodarowanie, maszyny, urządzenia i wyposażenie, rozwiązania konstrukcyjne, awarie).
  1. Bezpieczeństwo (rodzaje zagrożeń, strefy niebezpieczne, bezpieczeństwo p.poż., bezpieczeństwo ludzi).
  1. Uwarunkowania prawne projektowania, realizacji i działania biogazowni.
Miejsce NOT Opole, ul. Katowicka 50, II p., sala 33
 
Registrations are now closed
Początek strony