Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

Katalog inżyniera
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania nowej edycji „Katalogu Inżyniera” Formularz do składania zamówień. Czytaj więcej
prev
next
Aktualności

Dnia 4 września br. o godz. 10:00 w Centrum Konferencyjnym Górażdże Cement S.A., ul. Fabryczna 20 w Góraźdżach odbędzie się konferencja organizowana przez Marszałka Województwa Opolskiego, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu oraz Górażdże Cement S.A. otwierająca obwodnicę Malni i Choruli w ciągu drogi wojewódzkiej 423.

Serdecznie zapraszamy na wyjazd techniczny "Innowacyjne technologie w realizacji w infrastrukturze komunikacyjnej" do Rydzyny, który odbędzie się w dniach 06-07.09.2019 r.

Planowana zmiana regulacji zawodów architekta i inżyniera budownictwa będzie dokonana jako ostatni etap prac nad reformą procesu inwestycyjno-budowlanego. Taki harmonogram przedstawił minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, podczas spotkania z przedstawicielami samorządów zawodowych architektów i inżynierów budownictwa  w dn. 9 lipca 2019 r.

Więcej

Zapraszamy członków Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na drugą edycję Warsztatów pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych organizowanych przez Zarząd Główny Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych, które odbędą się w Warszawie w dniach 3 – 4 października 2019 r.

Uroczystego wręczenia decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych osobom, które pomyślnie zdały egzamin dokonano 6 lipca br. w auli Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej.

Strona 1 z 15

Początek strony