Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjazd organizowany przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki na światowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów użyteczności publicznej Light&building do Frankfurtu n. Menem/ Niemcy w terminie 10-12.03.2020 r.

 

KONKURS BUDOWA ROKU 

OPOLSZCZYZNY  

Regulamin konkursu

UWAGA ZMIANA WARUNKÓW KONKURSU!

Termin składania wniosków: 
do 30.06.2020 r.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty szkoleniowe połączone ze spotkaniem integracyjnym organizowane przez Opolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa pod patronatem Starostwa Powiatowego w Oleśnie, które odbędą się w dniu 28 lutego 2020 roku (piątek) o godz. 15:45 w Restauracji i Hotelu "Na Kamieniu" ul. Oleska 1a, Borki Małe, 46-300 Olesno 

 

Zapisy: do 25.02.2020 r.

ZAPISZ SIĘ

Tel. 77 441 38 98

Dojazd na spotkanie we własnym zakresie.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w  VI Mistrzostwach Inżynierów Budownictwa

Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim, które planowane są na sobotę 07.03.2020 r.


Informacja o zawodach, karta zgłoszenia oraz Regulamin

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26.02.2020 r.

W dniach 04-05 lutego br. grupa około 35 członków członków uczesniczyła w wyjeździe technicznym na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu. Pierwszy dzień naszego pobytu uczestnicy poświęcili na indywidualne zwiedzanie stoisk wystawowych  zgodnie ze swoimi zaiteresowaniami. Około 1000 wystawców prezentowało swoje wyroby, maszyny i urządzenia potrzebne do prowadzenia robót budowlanych. W drugim dniu grupa około 25 osób uczesniczyła w organizowanym przez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa " Dniu Inżyniera Budownictwa" podczas, których wiodącm tematem były wygłaszane referaty dotyczące budownictwa wielkopłytowego i prefabrykacji w Polsce i na świecie. Interesujące referaty w tych dziedzinach budownictwa wygłaszane przez naukowców z kilku politechnik - wydziałów budownictwa spotkały się z żywą reakcją inżynierów i ciekawą dyskusją po ich zakończeniu.Pozostali uczesnicy wyjazdu drugi dzień pobytu na targach poświęcili na indywidualne zwiedzanie stoisk wystawowych. Wyjazd na targi był możliwy dzięki dofinansowaniu przejazdu i ubezpieczenia przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Więcej informacji przedstawię w najbliższym wydaniu Newslettera.

Mieczysław Molencki

z - ca Przewodniczącego OPL OIIB 

        

Strona 1 z 20

Początek strony