Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

POCKET INSPECTIONS

POCKET INSPECTIONS to system wspierający pracę inżynierów! Oprogramowanie Pocket Inspections…

Katalog inżyniera

Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania nowej edycji „Katalogu Inżyniera” Formularz do…

POCKET INSPECTIONS Wyróżniony

POCKET INSPECTIONS to system wspierający pracę inżynierów!

Oprogramowanie Pocket Inspections powstało z myślą o usprawnieniu codziennej pracy inżynierów budowlanych oraz wszelkich osób wykonujących inspekcje, audyty, inwentaryzacje czy też wizje lokalne.

Czym jest aplikacja POCKET INSPECTIONS? Aplikacja ułatwia codzienną pracę inżynierów dzięki skróceniu czasu potrzebnego na przygotowanie dokumentacji np. z inspekcji budowlanej.

Eliminuje konieczność przepisywanie na komputer notatek/uwag z inspekcji (dzięki funkcji dyktowania tekstu) oraz konieczność wyszukiwania i katalogowania dokumentacji fotograficznej. Oszczędność nawet do 80% czasu. System składa się z aplikacji mobilnej na telefony i tablety z systemem Android oraz iOS.

W chwili obecnej aplikacja jest udostępniona bezpłatnie.  W przyszłości przewiduje się wprowadzenie niewielkich opłat ze względy na koszty związane z utrzymaniem serwera, serwis oraz wsparcie. Zapewniamy jednak że opłata będzie dostosowana do rynku.

Aplikacja wymaga jedynie telefonu lub tabletu z systemem iOS lub Android oraz dostępem do Internetu.

Aby rozpocząć należy:

1. Pobrać aplikację ze sklepu Google Play wyszukując frazę „Pocket Inspections” lub otwierając bezpośrednio w telefonie link:

AppStore

Android

2. Zarejestrować konto na stronie internetowej

 

Początek strony