Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj

Zobacz nas również na:

Apel do członków

Szanowni członkowie Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Bezpłatne e-wydanie Katalogu Inżyniera 2016/2017

W tym roku Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wyda następujące…
Aktualności

Informujemy, że z uwagi na wyjazd prowadzącej szkolenia, które miało się odbyć 25.11.2017 r. nt. "Szczególne zasady prowadzenia procesu inwestycyjnego w zabytkach oraz obszarach zabytkowych" szkolenie zostaje odwołane.

Za utrudnienia przepraszamy

Dnia 17 listopada 2017 r. o godz. 16:00 w auli Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej rozpoczęły się pierwsze obwodowe zebrania wyborcze na delegatów na okręgowe zjazdy Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w kadencji obejmującej lata 2018-2022. Na zaproszonych 473 z branży BO (nazwiska rozpoczynające się od litery A do J), uprawnionych do głosowania było 472 członków, w zebraniu natomiast uczestniczyło 35, co stanowi 7,4%. Otwarcia zebrania dokonał Przewodniczący Okręgowej Rady OPL OIIB - Adam Rak, który poinformował, że zgodnie z przyjętym harmonogramem, zostanie wybranych 19 nowych delegatów.

W terminie 9-11 maja 2018 roku, w Cedzynie koło Kielc odbędzie się organizowana przez PZITB Oddział Kielce oraz Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej, XV Konferencja Naukowo-Techniczna: „Warsztat Pracy Rzeczoznawcy Budowlanego”, która została objęta patronatem przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

W dniach 6-7 grudnia w Krakowie odbędzie się VII Konferencja "Geoinżynieria w budownictwie" organizowana przez wydawnictwo INŻYNIERIA. Główny temat spotkania to projektowanie, wykonawstwo, nadzór oraz utrzymanie kondygnacji podziemnych w zabudowie miejskiej.

Udział członków Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w obradach ze specjalnym rabatem w wysokości 150 zł netto po wpisaniu do systemu rejestracyjnego http://konferencje.inzynieria.com/geoinzynieria/  kodu PIIB2017.

Opolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje wyjazd techniczny na zwiedzanie Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2018, który odbędzie się 31.01.2018 r.

Strona 1 z 8

Początek strony